Перший семестр

1

Основа основ. Студентів ознайомлюють з вищою математикою, інженерною графикою, обчислювальною технікою. Втім, незважаючи на наявність загальноосвітних предметів, основними дисциплинами є математика, фізика та інформатика. Це початок їх дорослого життя, початок їх шляху.

Другий семестр

2

Зміцнюємо ґрунт. Стає менше загальноосвітніх предметів. Їм на зміну приходять дисципліни, пов'язані безпосередньо із спеціальністю, а це такі, як основи електромонтажу та теоретичні основи електротехніки, теоретична механіка, а звичайна фізика розростається до прикладної електродинаміки. Але не варто лякатися дивних назв. Ці предмети покладуть основу знань спеціальності.

Третій семестр

3

Жарти скінчилися. Починається серйозне вивчення електромеханіки. Загальноосвітніх предметів майже не залишилося і можна сконцентруватися на серйозних речах. Наприклад, на електроніці та мікросхемотехніці, а також на теорії електротехніки та електроматеріалознавстві. Тут все по дорослому, поблажок не чекай.

Четвертий семестр

4

Сопромат, дискретна математика, теорія автоматичного керування, теорія електроприводу. Все це звучить дивно і незрозуміло, але лякатися нема чого. Ці предмети запровадять студентів безпосередньо у курс справи. Вони детально вивчать будову двигуна, генератора та редуктора, заглянути всередину мікропроцесора, а також докладно розберуть суть електроприводу.

П'ятий семестр

5

Ліземо вглиб мікросхем. А допоможуть нам дискретні прилади автоматики, мікропроцесорна техніка та теорія автоматичного керування. Також вивчення електропостачання підприємств та технологічних вимірювань. Багато цікавого, однак, доведеться напружитися і викластися на повну.

Шостий семестр

6

Продовжується моделювання схем та робота з електроприводом. До загального процесу приєднуються охорона праці, екологія та основи безпеки життєдіяльності. Студенти проводять діагностику електроприводу та перевіряють надійність електрообладнання. Не відстають і теорія автоматичного керування, силова електроніка та системи керування електроприводу. Якщо хтось забув, то нагадуємо: жарти скінчилися.

Сьомий семестр

7

Продовжуємо набирати обертів. Мікропроцесорне та програмне керування, автоматизований електропривод та системи його управління, елементи та прилади автоматизації процесів. Студенти вже за два кроки від здобуття спеціальності. Залишилось зовсім небагато.

Восьмий семестр

8

Дипломна робота. Останній рубіж. Це вже не курсовий проект та не розрахунково-графічна робота. Захищати його доведеться перед професорами та доцентами кафедри. Студентам читають лекції з автоматизованого електроприводу та основ енергозбереження. До звання бакалавра рукою подати.

Дев'ятий семестр

9

Майстер. Студенти, будучи вже дорослими людьми, входять у новий, фінальний етап академічного навчання. Триває курс електроприводу, дослідження електромеханічних систем та електроприводу в системах АПК.

Десятий семестр

10

Студенти проектують електромеханічні системи автоматизації та системи регулювання технологічних процесів. Вивчають ділову іноземну мову. Пізнають методику наукових досліджень та викладання у ВНЗ.

Одинадцятий семестр

11

Робота за індивідуальними планами, науково-дослідницька, педагогічна практика. Підготовка до складання вступних іспитів до аспірантури.