Штепа Євген Павлович, 

доцент 

 

к.т.н., доцент кафедри електромеханіки та мехатроніки факультету автоматизації та робототехніки Одеського національного технологічного університету.

E-mail: stepa-evgen@ukr.net              

Кваліфікація

Вчене звання –доцент по кафедрі електротехніки, 1979 р..

Вчена ступінь – кандидат технічних наук,1972 р.

Дисертація за спеціальністю 05.13.07 – автоматичне управління і регулювання, управління технологічними процесами (промисловість) на тему «Система автоматизованого електропривода шахтної підйомної установки з поворотним статором», 1972 р

Диплом про освіту – спеціаліст, назва спеціальності: за спеціальністю 05.13.07 – автоматичне управління і регулювання, управління технологічними процесами, 1972 год.

Науковий та професійний досвід роботи

Загальний науково-педагогічний стаж - 53 роки.

Посада - доцент кафедри електромеханіки та мехатроніки ОНТУ.

Лектор з дисциплін за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка
та електромеханіка» для бакалаврів:  «Електричні машини», «Спеціальні електричні машини», «Автоматизований електропривод харчових виробництв», «Основи електропостачання виробництв».

Сфера наукових інтересів: спеціальні системи електроприводу; електромагнітна обробка харчових середовищ (впроваджена на ряде підприємств Росії і України. Відзначена в 2015 році  Департаментом освіти і науки Одеської державної адміністрації за перемогу в конкурсі «Кращий інноваційний проект» на тему: «Покращання якості напоїв за допомогою електромагнітної обробки».

В 2016 році відзначена дипломом   Одеської міської ради за друге місце в номінації «Кращий інноваційний проект».

Опубліковано більше 100 наукових та навчально-методичних праць, в тому
числі за останні 5 років: 7 наукових публікації у наукових виданнях, в тому числі дві включених до переліку наукових фахових видань України, в ОНТУ в 2022 р. опубліковані тези доповіді на 82-ї науковій конференції викладачів ОНТУ.

Підготовлено 5 методичних вказівок до лабораторних робіт та практичних занять, курсової роботи з електричних машин бакалаврів.

Одержано 5 патентів України.

Керівник студентського наукового гуртка.